Ga naar de hoofdcontent
Logo Concertgebouw Brugge
Logo Concertgebouw Brugge

Geslaagd congres over anesthesie in het Concertgebouw

Geslaagd congres over anesthesie in het Concertgebouw

Op zaterdag 18 oktober organiseerde de Belgian Association for Regional Anesthesia, kortweg BARA, hun jaarlijkse congres in het Concertgebouw.

Een boeiend programma voor 200 deelnemers

De associatie had voor de 200 deelnemende artsen en verpleegkundigen een boeiend dagvullend programma samengesteld, met zowel lezingen en panelgesprekken door vooraanstaande sprekers uit het werkveld, als hands-on workshops waarbij de deelnemers nieuwe methodes in de praktijk konden leren kennen en uittesten.

Tussen de verschillende sessies in konden ze hun kennis verder uitdiepen op Foyer parterre, bij een tiental infostanden of in gesprek met elkaar, rond healthy food & drinks van cateraar Deldycke.

Kamermuziekzaal en Forum 6 als decor

Een dagindeling die goed werkt, zo blijkt, want de associatie legde kort nadien al een datum vast voor de volgende annual meeting, met dezelfde handige combinatie van de Kamermuziekzaal en Forum 6 voor alle parallelle sessies. Ervaren partner Aventix zorgde ervoor dat alles technisch op wieltjes liep in de zalen. De overkoepelende organisatie van het congres was in handen van True Events.

‘Hoewel BARA ruime ervaring heeft met het organiseren van diverse meetings, is de omkadering nergens zo professioneel als in Brugge. Van het warme onthaal bij aankomst tot de perfect verzorgde lunch en koffiepauzes in de Foyer, en van de hoogwaardige audiovisuele ondersteuning in de Kamermuziekzaal tot de minutieuze praktische opvolging: alles klopt tot in de puntjes. Dankzij deze vlekkeloze organisatie wordt BARA volledig ontzorgd, waardoor er volop tijd en ruimte is voor waardevolle interactie met onze leden.’

- Dr. Matthias Desmet, voorzitter BARA

Comfortabel én inspirerend

In het Concertgebouw kan je niet alleen rekenen op de allerbeste praktische ondersteuning, je ontmoet er elkaar ook in een inspirerend kader. Meer weten?

Deel dit nieuwsbericht