beginuur | 20.00 |
verwacht einduur | 22.00 |
met pauze |
Duur concert: 1u40min inclusief 20 min pauze
tickets@symfonieorkest.be
Telefonisch via 09 292 75 57
Bereikbaar ma-do, 10:00-13:00
Symfonieorkest Vlaanderen breekt uit! Het seizoen afsluiten doen we met muzikaal vuurwerk onder leiding van niemand minder dan Renaud Capuçon, het Franse wonderkind onder de violisten.
Capuçon samenbrengen met ons orkest, dat een tikkeltje eigenzinnigheid en avontuur niet schuwt, is een logische keuze. Hem carte blanche geven is dat ook. Als solist-dirigent zal hij tegelijk voor én tussen onze muzikanten staan. De flexibiliteit die hij daarmee van hen vraagt, zal ongetwijfeld uitmonden in spelplezier van ongekende hoogtes.
Denk daar Capuçons lyrische toon, verfijnde frasering en balans tussen technische beheersing en emotionele diepgang bij, en je krijgt een concertervaring die aan je ribben kleeft.
Onze website bevat zowel voorstellingen van het Concertgebouw als van derden. De voorstellingen van derden worden gecommuniceerd onder de noemer ‘Te gast in het Concertgebouw’.
Robert Schumann (1810 - 1856) - Vioolconcert
–
Johannes Brahms (1833- 1897) / Symfonie nr. 2
Dirigent & solist: Renaud Capuçon
beginuur | 20.00 |
verwacht einduur | 22.00 |
met pauze |
Duur concert: 1u40min inclusief 20 min pauze
tickets@symfonieorkest.be
Telefonisch via 09 292 75 57
Bereikbaar ma-do, 10:00-13:00