Ga naar de hoofdcontent
Logo Concertgebouw Brugge
Logo Concertgebouw Brugge

Hetty Helsmoortel - Missie 2025

Organisator: Comedyshows

  • Hetty Helsmoortel - Missie 2025
za 07 feb 2026 -20.00
Externe verkoop
Concertzaal
beginuur 20.00
verwacht einduur 21.45
Alle prijzen zijn inclusief boekingskosten.

Tickets

Organisator

Comedyshows

Een scherpzinnige kijk op de wereld die we vandaag meemaken en morgen doorgeven

Na een volledig uitverkochte tournee met Missie 2024 is wetenschapswatcher Hetty Helsmoortel terug met een gloednieuwe show. Nieuwe ontdekkingen, nieuwe inzichten, nieuwe verhalen die je omverblazen. Maar dit keer is er meer veranderd dan alleen het wetenschapsnieuws. In 2025 werd Hetty opnieuw mama, en dat beïnvloedt hoe je naar de wereld kijkt – ook als wetenschapper.

  • Kan de wetenschap het licht aandoen, of moeten we zelf kiezen om niet in het donker te blijven staan?
  • Kunnen we een hart repareren met een ‘levende pleister’ van miljoenen hartspiercellen?
  • En waarom besloot Hetty’s Instagram dat ze in 2025 vooral video’s moest kijken van baby’s die huilen om een sok die ze net zelf hebben uitgetrokken?

Met een podium vol visuele magie en haar unieke mix van humor en helderheid, katapulteert Hetty je anderhalf uur lang door de strafste wetenschap van het jaar. Maar Missie 2025 is méér dan dat: het is een frisse, persoonlijke en prikkelende blik op de wereld die we vandaag meemaken en morgen doorgeven.

 Scherp, verrassend en zoals altijd: een must-see.

Onze website bevat zowel voorstellingen van het Concertgebouw als van derden. De voorstellingen van derden worden gecommuniceerd onder de noemer ‘Te gast in het Concertgebouw’.

za 07 feb 2026 -20.00
Externe verkoop
Concertzaal
beginuur 20.00
verwacht einduur 21.45
Alle prijzen zijn inclusief boekingskosten.

Tickets

Organisator

Comedyshows

Welkom in ons Concertgebouwcafé

Welkom in ons Concertgebouwcafé

Welkom in ons Concertgebouwcafé
Geniet van een van onze seizoensgebonden gerechten. De menukaart is een mix van vaste sterkhouders en frisse nieuwkomers, met een focus op lokale leveranciers en seizoensgebonden ingrediënten. Of kom na de voorstelling napraten bij een goed glas.
Vind de voorstelling die bij je past

Vind de voorstelling die bij je past

Vind de voorstelling die bij je past
Een Concertgebouw-seizoen, dat zijn meer dan 100 concerten, dansvoorstellingen, lezingen ... Hoe kies je daar de voorstelling uit die bij je past? Aan de hand van tips en filters op basis van genre, beleving helpen we je kiezen!