dit event is onderdeel van
| beginuur | 11.40 |
| verwacht einduur | 12.10 |
We maken gebruik van het 'betaal wat je kan’-principe, met een minimumprijs van 5 euro per voorstelling. Je kiest zelf of je de suggestie prijs betaalt of een ander tarief.
Denk je bij een mandoline alleen maar aan een groenterasp? Begin je al te zweten bij woorden als sonate, scherzo of symfonie? To the rescue met de podcast Eerste hulp bij klassiek van Clara De Decker en Sander De Keere. Elke week kiezen ze een muziekstuk dat je minstens één keer in je leven gehoord moet hebben. Beleef tijdens Iedereen Klassiek een live-opname van Eerste hulp bij klassiek, want Clara en Sander nemen twee afleveringen live op mét publiek!
Programma:
De 100 metronomen van Ligeti’s Poème symphonique
In 1962 componeert de Hongaarse componist György Ligeti een werk voor 100 metronomen: zijn Poème Symphonique. Het maakt van hem een van de meest invloedrijke componisten uit de 20e eeuw. Hoe komt het dat zijn muziek gretig gebruikt wordt door regisseurs in legendarische filmscènes? En lukt het Clara en Sander hun metronomen synchroon te laten tikken?
Vanaf 10 jaar
Live podcast rond 'Poème symphonique' van György Ligeti (1923-2006)
| beginuur | 11.40 |
| verwacht einduur | 12.10 |
We maken gebruik van het 'betaal wat je kan’-principe, met een minimumprijs van 5 euro per voorstelling. Je kiest zelf of je de suggestie prijs betaalt of een ander tarief.
Een organisatie van Klara, Stad Brugge, Brugge Plus en Concertgebouw Brugge, met de steun van o.a. Stedelijk Conservatorium Brugge, Cultuurcentrum Brugge, KAAP, Provinciaal Hof, Shopping Brugge en Muziekhandel Rombaux.